Чи можна використовувати кільце Вока на газовому діапазоні?


8

Я щойно придбав газовий асортимент GE Cafe. Посібник користувача вказує:

Не використовуйте вок на поверхні для приготування їжі, якщо у вока є кругле металеве кільце, яке розміщене над решіткою для конфорки для підтримки вока. Це кільце діє як теплова пастка, що може пошкодити решітку пальника та головку пальника.
Також це може призвести до неправильної роботи пальника. Це може призвести до рівня окису вуглецю вище, ніж дозволено чинними стандартами, що призведе до небезпеки для здоров’я.

Однак я декілька разів читав в Інтернеті, що використання вока з круглим дном з вокковим кільцем дає оптимальні результати при приготуванні їжі на газовому котлі.

Як ти гадаєш?

Джерело: Посібник з використання та догляду .

Відповіді:


10

Я знаходжу це забавним , що ваш діапазон попереджає вас приготування їжі кільця буде працювати як задумано . Це має бути теплова пастка та зосередження тепла на дні вока.

Однак, вони також вірні, що це може знебарвити решітку пальника. Я не можу сказати, з чого зроблені ваші решітки, і багато кулінарні матеріали знебарвлюються при високій температурі. Я думаю, що головна ідея цього пункту у вашому посібнику полягає в тому, щоб вберегти їх від гарантійних змін на знебарвлені решітки.

Я також вважаю дуже підозрюваним, що вок може пошкодити сам пальник. Зазвичай вони керамічні, безпосередньо контактують з відкритим полум'ям, і будь-яка каструля певною мірою затримує тепло. Пальники нагріваються і повинні мати можливість їх приймати. Хоча маленька декоративна шапочка на пальнику також може знебарвитись.


3

У мене є діапазон Heartland Legend . Поки що найкраща техніка, яку я знайшов, - це взагалі зняти решітку і врівноважити вік з круглим дном прямо на конфорці.

Я спробував кільця з вока, але у них проблеми:

  1. Недостатньо кисню потрапляє до полум'я, і

  2. Тепло затримується внизу і не розтікається по сторонах.

Я думаю, що кільце з дроту вок - це шлях. Єдине, що мені вдалося знайти - це кільце Wok Joyce Chen J31-0063 з хромової сталевої дроту Wok. Я замовив один у Amazon і чекаю, чи не працює він краще.

Хтось ще має досвід роботи з кільцями вока на високопродуктивних газах?


Це чудова стаття про те, як змінити вашу плиту для вока , включаючи використання кілець з вока.
Нелло Лучесі

Ось оцінка, яку я опублікував на Amazon для Joyce Chen J31-0063 Chrome Steel Wok Ring
Nello Lucchesi

3

Плавлення пальників "вок" часто зустрічається, коли використовуються плоскі піддони. Вони відбивають тепло назад. Завжди дотримуйтесь інструкцій виробників! Використання вока з кільцем на дні, швидше за все, пошкодить плиту. Хороший вок на хорошому пальника не потребує таких кілець.


3

Я думаю, що ви повинні дотримуватися інструкцій виробника щодо того, який обладнання є дорожчим. Вони витратили значний час і сили на дослідження та тестування, як працює їх обладнання.

Крім того, свідоме використання обладнання в спеціально попередженому виробником способі майже у всіх випадках позбавить вашої гарантії.


3
Щоправда щодо коментаря до гарантії, але є певне сподівання, що можна буде використовувати щось для тих цілей, для яких воно було придбано. Зрештою, якщо вас турбує, зателефонуйте GE і запитайте, чи можете ви використовувати плиту для приготування речей. Якщо вони скажуть ні, поверніть це.
Scivitri

3

Усі кільця вока не створюються рівними; якісні виготовляються з чавуну.

Постарайтеся знайти такий, виготовлений спеціально для вашого газового ряду: вони призначені для замикання на колосниковій колодці та функціонування як розширення решітки. Кільце, розроблене для вашого асортименту, робить приготування їжі в воку абсолютною радістю, оскільки вок стійкий і збалансований і нагрівається рівномірно, не боячись помацати, ковзати або перегріти ваш діапазон ..

Рекомендую зайти на веб-сайт вашого виробника асортименту і замовити його, якщо це варіант.
Якщо ваш асортимент не має аксесуарів, спробуйте знайти чавун у іншої компанії з газових приладів, яка максимально наближена до вашої конфігурації решітки, але пам’ятайте, що нічого не підійде так добре і бути таким же безпечним і стійкий як вирізаний спеціально для власної моделі. Кільце вока відіграє важливу безпечну роль у приготуванні їжі у воку.

Наш вок став постійною частиною нашого газового асортименту, оскільки ми використовуємо його для всього. Зручність мати велику каструлю з соусом / миску / сковороду, яка завжди знаходиться зверху та готова до вогню, є приємним доповненням до нашої кухні ..


1

Я декілька разів використовував своє кільце «вок» і «вок» на моєму закритому газі, без проблем. Металеві решітки, які зазвичай закривають очі, є знімними, і я завжди знімаю решітку на око, яку використовую перед тим, як розміщувати кільце вока навколо пальника.

Майте на увазі, бажано використовувати зовнішній пропановий пальник, оскільки ви отримаєте більшу теплоту, яка оптимальна для приготування воку та смаження. Я також використовую кільце з воку на моєму зовнішньому пальнику.


1

Хороші кільця з вока мають вирізані круглі секції, щоб зупинити надмірне накопичення тепла та парів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.