Мені подобається робити «спагетті» з ароматом, якісь поради?


9

Я хотів би поекспериментувати з ароматизованими «спагетті», взявши сік і збивши його у формі спагетті, щоб у мене могли бути пасма буряка, які я міг би використовувати в блюді з макаронами.

Хтось робив це? Чи є які-небудь поради щодо гелеутворювачів, які слід використовувати, і що я можу зробити пасма, тобто форми тощо?

Також будь-які ідеї аромату були б вдячні. Аромат бісквітного аромату апелює до страви з макаронами на основі молюсків або, можливо, до яблука та кориці з морозивом


Дуже багато чудових відповідей, дякую. Врешті-решт, рукс отримує виграш, як виглядає, що найкращим чином задовольнить мої потреби.
Сем Холдер

Відповіді:


6

Чому насправді я маю для вас лише посилання.

http://www.eatfoo.com/archives/2007/12/recipes_more_spherification_wi.php

Це саме те, що ви шукаєте.

І http://www.albertyferranadria.com/eng/texturas-gelification-dosages.html для поставок.


Чудово! дякую, це цікаво взяти на себе техніку. економить, що потрібно вставити його з соломки ....
Сем Холдер

На жаль, перша ланка зараз, здається, мертва; будь-яка ідея, що вона раніше говорила?
Ааронут

Трохи запізнюючись на це, але ви можете знайти старий вміст на веб-сайті Wayback Machine web.archive.org/web/20101227135753/http://www.eatfoo.com/…
Чао

5

Я бачив, як це робилося з агар-агаром на датському шоу "Spise med Price". Вони робили спагетті з меліси . Вони всмоктували теплу рідину з агар-агаром в неї шприцом, штовхали рідину в тонку пластикову трубку, яку вони опускали в крижану воду. Перед тим, як подавати його, вони виштовхували спагетті з пробірки шприцом.

Спагетті з лимонним бальзамом

Що стосується ідеї аромату, вони подавали її з морквяним пирогом, зробленим за лічені хвилини (від початку до кінця) в мікрохвильовій печі.


звучить цікаво
Натан Кооп

як ідея використання соломинки, щоб утримати рідину при охолодженні для отримання ефекту спагетті, а потім за допомогою шприца, щоб дістати її.
Сем Холдер

4

Перегляньте цей PDF під назвою «Текстура: Колекція рецептів гідроколоїдів». У ньому є деякі рецепти різних видів спагетті з використанням агару та інших гідроколоїдів. Оскільки агар, як правило, розчиняється при нагріванні, він також має рецепт приготування локшини з метилцелюлозою, яка гелюється при нагріванні.

Вони пропонують використовувати шприц, щоб зробити ваші пасма з спагетті. Це може зайняти багато часу, але я можу побачити, як це працює.

Мені подобаються твої ідеї щодо ароматів! Можливо, грибний бісквіт / бульйон ароматизований локшиною з соусом з яловичого строганофа.


По-друге, той pdf. Чудовий ресурс. Зокрема, перевіряйте геллан як гелеутворювач, оскільки він стабільний до 150F. Я зробив шафран тальятелле з цієї колекції, і вони добре трималися разом, коли прогрівались (з деякими часниковими креветками). Але я думаю, що пропозиція альгінату натрію з хлоридом кальцію - це, мабуть, найкраща ставка, оскільки гель починає утворюватися при контакті, а не при охолодженні.
йоссар

так, я погоджуюсь, що альгінат натрію з хлоридом кальцію здається найкращим, оскільки видається «локшина» найпростішою. ви, можливо, зможете скористатись геленом, але вам, мабуть, потрібно сформувати це в чомусь, що потім робить багато проблем
Сем Холдер,

2

Я не можу допомогти з гелеутворенням, але щоб зробити пасма, подумайте про використання (виготовлення?) Хітара: це рамка з паралельними проводами - ви кладете лист макаронів зверху, а потім використовуєте качалку, щоб примусити його дроти, розрізаючи макарони на пасма. Це дозволить вам робити лист з гелю, а не намагатися формувати кожну пасмо окремо.

Деякі швидкі пошуки показують, що їх можна придбати в магазині кулінарії гурманів у США за 40 доларів. Я не знаю, як важко було б знайти його у Великобританії. Я також бачив речі, схожі на кілька встановлених різців для піци, щоб їх можна було регулювати, наскільки вони далекі. (Схоже, їх називають "регульованим дільником тіста" або "регульованим різальником тіста", і коштують вони від 22 до 200 доларів). Існують також нерухомі леза, встановлені на одній ручці, і, схоже, термін, який використовується, - це "прокатний різак для макаронних виробів", який набагато дорожче, але не такий гнучкий у їх використанні)


+1 - не погана ідея, і я можу отримати «гітару спагетті» від мого брата, тому це було б можливо, особливо якщо це було б для кількох людей. наповнення соломкою або встановлення гелю у ванні для 30 людей може стати справжнім болем у кулі :)
Сем Холдер0

Листовий желатин. Комерційні пекарні використовують листовий желатин для виготовлення великої кількості гелевих продуктів, таких як желе. Він ідеально їстівний і нейтрально ароматизований.


одна проблема з желатином полягає в тому, що він не залишається гелем при високій температурі, він плавиться. Так що для гарячої їжі желатин не працюватиме, вам потрібно використовувати якийсь інший желюючий засіб.
Сем Холдер

Ви б готували суміш і екструдували її гарячою перед подачею, якщо тільки ви не планували подавати її вище температури гелеутворення. А що з крохмалем? При приготуванні крохмалю до моменту його розриву утворюються гелі, хоча вони будуть слабкими.
Майк Йокей

Я б хотів зробити гель, а потім нагріти його (скажімо, на теплій водяній бані), щоб він був «гарячою» температурою страви, тобто значно вище кімнатної / температури тіла (я думаю, що желатин - це лише гель до 37 ° C ), то подавайте з будь-яким іншим, що також було б гарячим.
Сем Холдер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.