Складність із замороженим хлібним тістом


8

Моє улюблене дріжджове хлібне тісто дає більше булочок, ніж моя сім'я може їсти. Зазвичай я заморожую його в мішечках для морозильної камери Ziploc. Коли я готовий запекти кілька рулетів, я дістаю мішечок, даю йому розморозитися, щоб сформувати булочки, нехай вони піднімаються, і запікаю.

Іноді це спрацювало дуже добре, даючи смачні свіжі пухнасті булочки. Інший раз він переливається в липкий плоский хліб, який не просипається.

Я не впевнений, чому іноді це працює, а іноді - ні. Це проблема з дріжджами? Процес розморожування? Зберігання?


Відповіді:


4

Мені пощастило заморозити хлібне тісто до того, як воно підніметься, або принаймні відразу після його штампування. При нормальній температурі побутової морозилки дріжджі можуть продовжувати рости дуже повільно. Якщо ви заморозите вже піднятий хліб, ви ризикуєте отримати плоский млинець з смаком дріжджів :-).

І звичайно, ти маєш право дивитися на процес розморожування. Якщо ви спробуєте підштовхнути це занадто швидко, то в кінцевому рахунку ви можете вбити дріжджі цілком.


1

Готуйте булочки так, ніби їх готуєте - включаючи періоди, що піднімаються, і заморожуйте їх у той момент, коли ви поставите їх у духовку.

Коли ви хочете використовувати рулети: Не розморожуйте їх. Поставте їх безпосередньо в духовку.

Це працює і для круасанів!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.